REKLAMA

LEŻAJSK: Śmiertelny wypadek w Kolonii Polskiej. Zginęło dwóch młodych mężczyzn

Kierujący i pasażer peugeota 206 zgięli na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Kolonii Polskiej. Kierujący utracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego auto uderzyło w drzewo.

Podróżujący peugeotem mężczyźni to mieszkańcy powiatu leżajskiego. Droga, w miejscu zdarzenia, była przez kilka godzin zablokowana. Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 20 w powiecie leżajskim.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, kierujący peugeotem 206, jadąc drogą powiatową z Kolonii Polskiej do Dąbrownicy, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu ponieśli kierujący i pasażer peugeota. Policjanci ustalili, że samochodem najprawdopodobniej kierował 34-letni mężczyzna, a pasażerem był 28-latek.

Obydwaj to mieszkańcy powiatu leżajskiego. Na miejscu, policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora, ciała zostały zabezpieczone do dalszych badań.

2019-03-18 09:06:12