REKLAMA
REKLAMA

Skonfiskowane nielegalne automaty do hazardu

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, podczas działań prowadzonych wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, na terenie Jarosławia i Szówska, zabezpieczyli dziesięć urządzeń do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Mundurowi z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą jarosławskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, zabezpieczyli automaty do gier hazardowych. Kontrole przeprowadzono na terenie Jarosławia oraz Szówska. W trzech lokalach ujawniono łącznie dziesięć urządzeń do gier hazardowych. Gry kontrolne przeprowadzone na urządzeniach potwierdziły, że wykorzystywane są one do przestępczego procederu nielegalnych gier w rozumieniu ustawy o grach hazardowych.

Ujawnione urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. W tej sprawie toczy się postępowanie karno-skarbowe.

 

 303-198127

KPP Jarosław

31-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)