REKLAMA

Sprawca śmiertelnego wypadku w Kańczudze aresztowany

REGION. Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec mężczyzny podejrzanego o potrącenie rowerzysty i ucieczkę z miejsca wypadku. Potrącony mężczyzna, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł w szpitalu. Sprawca został zatrzymany po kilku godzinach poszukiwań.

303-196666_1
Foto: Podkarpacka Policja / miejsce wypadku

Sąd Rejonowy w Przeworsku zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 31-letniego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Jawornik Polski jest podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Wypadek miał miejsce w niedzielę 13 października na ulicy Węgierskiej w Kańczudze. 31-latek kierujący audi potrącił poruszającego się jednośladem 61-letniego mieszkańca gminy Kańczuga, po czym odjechał, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Na skutek odniesionych obrażeń potrącony rowerzysta zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Źródło: Podkarpacka Policja

22-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)