REKLAMA

Tatry ze Szkodnej na Podkarpaciu! (FOTO)

REGION. Przed kilkoma dniami można było obserowować Tatry ze Szkodnej oraz okolicznych miejscowości w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Niesamowitą panoramę największego masywu górskiego w Polsce uchwycił Witold Ochał. Zobaczcie galerię.

2019-10-10-01

Foto: witoldochal.blog

W ostatni czwartek Witold Ochał sfotografował Tatry ze Szkodnej, Glinika i Zagorzyc w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

 Dookoła chmury, ale Tatry co jakiś czas wyzierają zza nich. Widać je z daleka już od rana, ale jakoś tak się złożyło, że wybrałem się na obserwacje dopiero przed południem. Odwiedziłem trzy miejscówki. Niestety, najwyższe szczyty były pod chmurami, ale w Zagorzycach trafiłem na krótkie okienko i udało się je sfotografować w całości – opisuje na swoim blogu autor tych niesamowitych ujęć.

Najlepsze warunki do oglądania tego typu widoków mają miejsce, gdy niebo jest mocno niebieskie, a chmury posiadają wyraźne kontury. Zdjęcia wykonane przez pana Witolda pokazują jednak, że w pochmurne dni Tatry są również możliwe do zaobserwowania.

Po więcej ciekawych ujęć zapraszamy na blog pana Witolda – witoldochal.blog oraz na jego profil na facebooku – Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


22-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)