REKLAMA

DZIEŃ II. 71. posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej (OGLĄDAJ NA ŻYWO)

DZIEŃ II. 71. posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej (OGLĄDAJ NA ŻYWO)

POLSKA. Zapraszamy do oglądania transmisji z 71. posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniach 25-26 stycznia 2023 r. Publikujemy porządek obrad.

sk25012023-26b

Porządek dzienny 71. posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniach 25-26 stycznia 2023 r.

W dniu 26 stycznia 2023 r.:

 1. Sprawozdanie Komisji Nadzwyczajnej o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy – Kodeks wyborczy, rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy – Kodeks wyborczy oraz niektórych innych ustaw oraz poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy – Kodeks wyborczy oraz niektórych innych ustaw (druki nr 2651, 2800, 2897 i 2930) -5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 3-minutowe oświadczenia w imieniu kół – sprawozdawca poseł Barbara Bartuś.
 2. Sprawozdanie Komisji Nadzwyczajnej o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw (druki nr 2650 i 2907) -5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 3-minutowe oświadczenia w imieniu kół – sprawozdawca poseł Grzegorz Lorek.
 3. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o Krajowej Sieci Onkologicznej (druki nr 2935 i ) -5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 3-minutowe oświadczenia w imieniu kół* – sprawozdawca poseł
 4. Pytania w sprawach bieżących
 5. Informacja bieżąca
 6. Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2932) -5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 3-minutowe oświadczenia w imieniu kół – uzasadnia Minister Rodziny i Polityki Społecznej.
 7. Sprawozdanie Komisji Finansów Publicznych o uchwale Senatu w sprawie ustawy budżetowej na rok 2023 (druki nr 2943 i 2960)* – sprawozdawca poseł Andrzej Kosztowniak.
 8. Sprawozdanie Komisji Gospodarki i Rozwoju o uchwale Senatu w sprawie ustawy o fundacji rodzinnej (druki nr 2944 i 2956)* – sprawozdawca poseł Jadwiga Emilewicz.
 9. Zmiany w składach osobowych komisji sejmowych (druk nr …)*
 10. Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2952) -5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 3-minutowe oświadczenia w imieniu kół – uzasadnia Minister Finansów.
 • Rozstrzygnięcie przez Sejm wniosku o uzupełnienie porządku dziennego o punkt: Pierwsze czytanie senackiego projektu ustawy o związku metropolitalnym w województwie pomorskim (druk nr 646)
 • Rozstrzygnięcie przez Sejm wniosku o uzupełnienie porządku dziennego o punkt: Informacja Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Aktywów Państwowych w sprawie zabezpieczenia dostaw węgla do gospodarstw domowych przed sezonem grzewczym.

* – porządek dzienny może być uzupełniony po doręczeniu właściwych przedłożeń  

źródło: sejm.gov.pl

26-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

 • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
 • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
 • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)