REKLAMA

Karambol 6 pojazdów w Rzeszowie. Nowe fakty (FOTO)

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem, na al. Rejtana w Rzeszowie. W zderzeniu sześciu pojazdów, ranne zostały cztery osoby, w tym piesza idąca chodnikiem. Na szczęście obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Do późnych godzin nocnych, na miejscu, pracowali policjanci rzeszowskiej drogówki. Utrudnienia w ruchu zakończyły się około północy.

O tym zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony o godz. 18. Na miejsce niezwłocznie skierował dwie ekipy wypadkowe rzeszowskiej drogówki oraz inne partole. Policjanci wstępnie ustalili okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

Kierująca toyotą yaris, 40-letnia mieszkanka Rzeszowa, jadąc al. Rejtana, najechała na tył poprzedzającego ją renault, którym również kierowała 40-letnia mieszkanka Rzeszowa. Na szczęście ani ona, ani dwoje dzieci w wieku 9 i 5 lat, które przewoziła w samochodzie, nie odniosło żadnych obrażeń. Na skutek uderzenia, kierująca toyotą straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na chodnik, którym w tym czasie, szły trzy osoby piesze.

Następnie, kierująca toyotą zjechała z chodnika na jezdnię i najechała na tył nissana, którym kierowała 40-letnia mieszkanka Rzeszowa. Razem z nią w aucie podróżowało 2-letnie dziecko. Następnie toyota uderzyła jeszcze w audi, a nissan na kolejną toyotę, a ta w bmw.

W tym wypadku brało udział sześć pojazdów, łącznie 15 osób, w tym pięcioro dzieci i troje pieszych.

Do szpitala trafiły cztery osoby – 40-latka kierująca toyotą, 40-latka kierująca nissanem oraz 28-letni kierowca audi. Pomocy medycznej wymagała także 43-letnia piesza. Dzieci biorące udział w tym zdarzeniu, nie odniosły żadnych obrażeń. Policjanci ustalili, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali mieszkance Rzeszowa prawo jazdy. Wstępnie ustalenia wskazują, że do tego zdarzenia mogło dojść w związku ze stanem zdrowia 40-latki.

Utrudnienia w ruchu trwały do północy.

>>GALERIA ZDJĘĆ RZESZÓW24.PL<<<

KWP


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 


14-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)