REKLAMA

KONFEDERACJA. GRZEGORZ BRAUN: dr Leszek Sykulski SZYKANOWANY za podżeganie do pokoju! (VIDEO)

KONFEDERACJA. GRZEGORZ BRAUN: dr Leszek Sykulski SZYKANOWANY za podżeganie do pokoju! (VIDEO)

Dziś w Warszawie, nieopodal budynku Sejmu odbyła się konferencja prasowa Konfederacji Korony Polskiej. Udział w niej wziął m.in. poseł Konfederacji Grzegorz Braun oraz doktor Leszek Sykulski. Wydarzenie odbyło się pod hasłem #MuremZaSykulskim i miało przedstawić solidarność polityków z szykanowanym za działalność pro-pokojową.

Doktor Leszek Sykulski spotkał się z ostrą cenzurą w związku z działalnością na rzecz Polskiego Ruchu Antywojennego. Władze uczelni, na której wykładał, postanowiły wydalić go ze stanowiska. Jak sam podkreślił w trakcie konferencji, Polski Ruch Antywojenny jest ruchem pro-polskim.

Stanowisko Konfederacji Korony Polskiej ws. szykanowania dr Leszka Sykulskiego za „podżeganie do pokoju” przedstawił Włodzimierz Skalik. Poseł Grzegorz Braun wyraził oburzenie cenzurą w polskim szkolnictwie wyższym i zaapelował do władz, aby przerwały spiralę wykluczania osób głoszących poglądy, do których mają konstytucyjne prawo.

– Apelujemy do rządzących: powstrzymajcie tę nagonkę! – powiedział dosadnie poseł Braun.

źródło: Facebook/ Grzegorz Braun


23-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)