REKLAMA

KONFEDERACJA. Michał Połuboczek już oficjalnie posłem z Podkarpacia (ZDJĘCIA)

POLSKA/ SEJM. W środę, 26 czerwca podczas pierwszego dnia 14 posiedzenia Sejmu X kadencji doszło do ślubowania rzeszowskiego posła Konfederacji – Michała Połuboczka. Już dwa tygodnie temu było pewne, że lider partii Sławomira Mentzena mandat sejmowy przyjmie, jednak dopiero teraz może w pełni wykonywać swoje obowiązki poselskie.

MAF_1575

Polityk zapowiada realizację swoich powyborczych obietnic:

Objęcie mandatu poselskiego daję mi możliwość uskutecznienia ważnych dla Podkarpacia spraw. Wszyscy pamiętają jak dużo mówiłem o potrzebie powstania szpitala psychiatrycznego dla dzieci w Rzeszowie, wyjaśnieniu nieprawidłowości w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim wraz z rozliczeniem winnych, a także o wybudowaniu toru wyścigowego, na jaki z całą pewnością zasługuje kochająca sport społeczność Rzeszowasłyszymy z ust posła Michała Połuboczka

Michał Połuboczek zapowiada wzmożoną aktywność poselską na Podkarpaciu, a w tym celu planuje stworzyć biuro poselskie w stolicy województwa, a także jego filie w kilku miastach powiatowych. Świeżo upieczony parlamentarzysta Nowej Nadziei jasno deklaruje, że w sprawach ważnych dla Podkarpacia będzie współpracował z każdym, dla kogo region jest ważny i posiada wartościowe pomysły do wcielenia.

Połuboczek podkreśla tym, że chce działać wsłuchując się w głosy mieszkańców:

podstawową zasadą dialogu jest słuchanie i taki właśnie dialog chcę prowadzić z mieszkańcami – podkreślił zaraz po ślubowaniu poseł Michał Połuboczek.

MAF_1595

źródło: materiały nadesłane

zdjecia: materiały nadesłane

26-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)