REKLAMA

Laboratoria Przyszłości w przemyskiej podstawówce (FOTO)

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. Dzięki współpracy MEiN, Centrum GovTech, Instytutu Badań Edukacyjnych, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Skrivare, wszystkie szkoły podstawowe w Polsce otrzymały darmowy dostęp do pakietu treści i narzędzi edukacyjnych, który zawierał: scenariusze lekcji, ćwiczenia i kursy, dostępne na platformie Skriware Academy, Bibliotekę modeli 3D Skrimarket, narzędzia do modelowania 3D: Creator i 3D Playground.

W celu dobrego wykorzystania platformy edukacyjnej i stosowania nowego sprzętu, pozyskanego z programu Laboratoria Przyszłości, firma Skrivare przeprowadziła 23 marca 2023r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu, warsztaty dla uczniów z klas I – III oraz szkolenie dla dyrektorów, nauczycieli i koordynatorów rządowego programu Laboratoria Przyszłości. W szkoleniu uczestniczyli dyrektorzy, nauczyciele i koordynatorzy programu ze szkół: ZSO 2, SP 16, SP 14, SP 17, SP 1, SP 6, SP 11, SP 15, SP 5.

Podczas warsztatów i szkolenia, pokazano jak ważne jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów, które zmierza do rozwoju umiejętności praktycznych.

fb_img_1679912225649-1_2

UM Przemyśl


30-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)