REKLAMA

Nie ustąpił pierwszeństwa. Jedna osoba poszkodowana w wypadku (ZDJĘCIA)

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zderzenia drogowego, do którego doszło we wtorek na ulicy Łukasiewicza w Przeworsku. Kierujący toyotą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu czym doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym hyundaiem. W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek, po godz. 15.00 na ul. Łukasiewicza, w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, iż kierujący pojazdem marki Toyota, 22-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Hyundai, kierowanym przez 27-letnią mieszkankę Kańczugi, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Do szpitala została przewieziona kierująca hyundeym.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i skupienie uwagi na drodze. Każdy kierowca przed manewrem, który zamierza wykonać powinien upewnić się, czy nie spowoduje tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Pamiętajmy, że od decyzji podejmowanych przez nas na drodze może zależeć zdrowie, a nawet życie innych osób.

źródło: KPP Przeworsk  

03-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)