REKLAMA

Pijany wjechał w drzewo. Miał blisko 1,5 promila alkoholu (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu w Radymnie wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło między miejscowościami Makowisko a Bobrówka.

60-latek kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna trafił do szpitala. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło 14 grudnia przed godz. 17, między miejscowościami Makowisko a Bobrówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący peugeotem, 60-letni mieszkaniec gminy Jarosław, nie zachował ostrożności w trakcie jazdy, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna podróżował sam, został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości 60-latka wykazało, że miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radymnie wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drogach oraz nie wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu. Bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależne jest od przestrzegania przepisów drogowych. Przed tragediami na drodze chroni ostrożność oraz umiejętność przewidywania i szybkiego reagowania na różne sytuacje.

źródło: KPP Jarosław

16-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)