Pod kołami pociągu na dworcu PKP zginął mężczyzna
      
      
      
      
      JAROSŁAW/PODKARPACIE. Jarosławscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Jarosławiu. Na dworcu PKP, pod kołami pociągu relacji Warszawa Wschodnia-Przemyśl Główny zginął 70-letni mężczyzna.
– Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 11- tej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 70-letni mieszkaniec gminy Lubaczów wtargnął na tory, wprost pod pociąg jadący w kierunku stacji Przemyśl – informuje Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku.

Potrącony mężczyzna zginął na miejscu. Maszynista był trzeźwy.
Pod nadzorem prokuratora na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu.
Źródło: KPP Jarosław
 
 
 
      
            
       08-01-2024
      
        Udostępnij ten artykuł znajomym:
         Udostępnij
        
        
                
        Napisz komentarz przez Facebook
        
                
        
        
        
        
        
      
     
    
lub zaloguj się aby dodać komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz