REKLAMA

PRZEMYŚL. Gwiazdy zagrają dla Franka

Franek Karaś, mały przemyślanin chory na rdzeniowy zanik mięśni (SMA), poruszył serca wielu ludzi, nie tylko w Przemyślu. Trwa zbiórka na jego leczenie, wspierana przez wiele osób, przy okazji licznych wydarzeń. te odbywają się prawie codziennie, bo walka z czasem trwa! A już wkrótce, bo w najbliższą niedzielę (19 lutego) prawdziwa sensacja na Rynku w Przemyślu – w koncercie charytatywnym Razem dla Frania wystąpią dwie gwiazdy: Zenek Martyniuk i Skolim! Ich występom będzie towarzyszyć piknik charytatywny i koncerty innych wykonawców. W imieniu organizatorów zapraszamy i liczymy na otwarte serca oraz wielką ofiarność!

Obok koncertów wspomnianych gwiazd, Skolima i Zenka Martyniuka, na scenie w Rynku zobaczymy również Jana Wojdaka (Wawele), Zbóje, Zespół 5. batalionu strzelców podhalańskich, Studio Tańca Chillout, Justyna Kwaśna – Łapisz, Joanna Furman, DJ Przemek. Podczas pikniku możecie się spodziewać wielu innych atrakcji, pokazu sprzętu wojskowego, a także licytacji przedmiotów, z których pieniądze trafią oczywiście na leczenie Frania. O 20.00 przewidziany został pokaz laserowy. Zaczynamy o 12.00, a szczegóły znajdą Państwo na plakacie. Wydarzenie swoim patronatem objął Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun. 

Wszystkim, którzy wybierają się na to wydarzenie samochodem, zalecamy skorzystanie ze specjalnie uruchomionych w tym dniu parkingów -poza zwykłymi miejscami parkingowymi – przy Przemyskiej Bibliotece Publicznej (ul. Grodzka 8) w godzinach 0d 12,00 do 22.00, a także otwartych od niedzielnego poranka do wieczora parkingach Urzędu Miejskiego przy ulicy Wodnej 11, a także przy dolnej stacji kolejki linowej przy ul. Sanockiej.

Przypominamy, że zbiórka dla Frania trwa też na https://www.siepomaga.pl/franek Pieniądze na jego leczenie można też przekazać 1,5% swojego podatku: 

Numer KRS0000396361

Cel szczegółowy 1,5%0218578 Franciszek

źródło: przemysl.pl

20-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)