REKLAMA

PRZEMYŚL. Gwiazdy zagrają dla Franka

Franek Karaś, mały przemyślanin chory na rdzeniowy zanik mięśni (SMA), poruszył serca wielu ludzi, nie tylko w Przemyślu. Trwa zbiórka na jego leczenie, wspierana przez wiele osób, przy okazji licznych wydarzeń. te odbywają się prawie codziennie, bo walka z czasem trwa! A już wkrótce, bo w najbliższą niedzielę (19 lutego) prawdziwa sensacja na Rynku w Przemyślu – w koncercie charytatywnym Razem dla Frania wystąpią dwie gwiazdy: Zenek Martyniuk i Skolim! Ich występom będzie towarzyszyć piknik charytatywny i koncerty innych wykonawców. W imieniu organizatorów zapraszamy i liczymy na otwarte serca oraz wielką ofiarność!

Obok koncertów wspomnianych gwiazd, Skolima i Zenka Martyniuka, na scenie w Rynku zobaczymy również Jana Wojdaka (Wawele), Zbóje, Zespół 5. batalionu strzelców podhalańskich, Studio Tańca Chillout, Justyna Kwaśna – Łapisz, Joanna Furman, DJ Przemek. Podczas pikniku możecie się spodziewać wielu innych atrakcji, pokazu sprzętu wojskowego, a także licytacji przedmiotów, z których pieniądze trafią oczywiście na leczenie Frania. O 20.00 przewidziany został pokaz laserowy. Zaczynamy o 12.00, a szczegóły znajdą Państwo na plakacie. Wydarzenie swoim patronatem objął Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun. 

Wszystkim, którzy wybierają się na to wydarzenie samochodem, zalecamy skorzystanie ze specjalnie uruchomionych w tym dniu parkingów -poza zwykłymi miejscami parkingowymi – przy Przemyskiej Bibliotece Publicznej (ul. Grodzka 8) w godzinach 0d 12,00 do 22.00, a także otwartych od niedzielnego poranka do wieczora parkingach Urzędu Miejskiego przy ulicy Wodnej 11, a także przy dolnej stacji kolejki linowej przy ul. Sanockiej.

Przypominamy, że zbiórka dla Frania trwa też na https://www.siepomaga.pl/franek Pieniądze na jego leczenie można też przekazać 1,5% swojego podatku: 

Numer KRS0000396361

Cel szczegółowy 1,5%0218578 Franciszek

źródło: przemysl.pl

20-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)