REKLAMA

RUDNA MAŁA. Trwa akcja poszukiwawcza. Grupa sonarowa z Przemyśla przeszukuje zbiornik!

RUDNA MAŁA / PODKARPACIE. Na niestrzeżonym zbiorniku wodnym w Rudnej Małej trwa akcja poszukiwawcza mężczyzny, który najprawdopodobniej znajduje się pod wodą.

Trwają działania ratownicze. Jest poszukiwana osoba w zbiorniku wodnym. Jest na miejscu grupa nurkowa-sonarowa. Trwają poszukiwania.- mówi oficer prasowy  kpt. Jan Czerwonka

Z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu została zadysponowana specjalistyczna grupa sonarowa. Udała się na miejsce zdarzenia z sonarem do celów poszukiwawczych i tam na miejscu już działania, które koordynuje jeden z dowódców prowadzących akcją na miejscu. – przekazał Rzecznik Prasowy Komendanta Miejskiego PSP bryg. mgr inż. Grzegorz Latusek.

O godzinie 16.20 wpłynęło zgłoszenie do Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie. Osoba przejeżdżająca samochodem, zauważyła ręce unoszące się nad wodą w związku z czym powiadomiła służby ratownicze i wskazała miejsce.

Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej oraz policja. W akcji bierze udział ok 20 osób. Trwają działania poszukiwawcze. 

zdjęcie: archiwum redakcji

24-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)