REKLAMA

RUSKA BANIA, GROTA SOLNA, SAUNA. Zarezerwuj!

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Po intensywnych i siarczyście zimnych dniach marzy Ci się relaks w ruskiej bani, z przyjemnie ciepłą wodą? A może chcesz w grocie solnej poczuć się jak nad morzem, gdzie niezwykły zapach morskiej soli nie tylko przywoła najpiękniejsze wspomnienia, ale także pozytywnie wpłynie na Twój układ oddechowy? Możesz także skusić się na saunę fińską, która wspomoże detoksykację organizmu, wpłynie pozytywnie na Twój efektywny wypoczynek fizyczny oraz psychiczny. Wszystko to możesz mieć w zasięgu ręki.

RUSKA BANIA

Ruska bania opalana drewnem, wykonana ze stali nierdzewnej, w której wilgotność powietrza sięga blisko 100%, a temperatura jest zdecydowanie wyższa niż w tradycyjnym jacuzzi. Spędzanie czasu w ruskiej bani doskonale hartuje organizm, pozytywnie wpływa na kondycję skóry, przemianę materii oraz ma dobry wpływ na układ sercowo-oddechowy.

Rezerwacje na wyłączność (min. 2 osoby)
50 zł / osoba / 1 godz.

tel. +48 608 188 488

GROTA SOLNA

Sesje w grocie solnej wzmacniają układ odpornościowy, korzystnie wpływają na układ krążenia, łagodzą dolegliwości ze strony układu oddechowego. Mikroklimat groty solnej w naturalny sposób wspomaga leczenie alergii, chorób zatok oraz schorzeń dermatologicznych. Grota solna wyposażona jest w halogenerator i pozytywnie oddziałuje na schorzenia układu pokarmowego oraz dysfunkcję wegetatywnego układu nerwowego. Zaobserwowano także korzystny wpływ przebywania w grocie solnej na osoby cierpiące na niedoczynność tarczycy, z nadwagą, przemęczone, zestresowane i z niedoborem mikroelementów. Grota solna w Basztogrodzie jest 6-osobowa, panuje w niej temperatura 20°C.

Cena promocyjna
20 zł / osoba / 1 godz.

tel. +48 608 188 488

SAUNA FIŃSKA

Sauna fińska z oknem panoramicznym, wykonana z drzewa skandynawskiego i beczka z zimną wodą do schładzania. Jest to tzw. sucha sauna, w której temperatura może sięgać nawet 80-100°C. Przebywanie w takim klimacie pozytywnie wpływa na detoksykację organizmu, co może się szczególnie przydać po intensywnym świąteczno-noworocznym okresie. Dodatkowo sauna fińska wspomaga relaks i odpoczynek, działa rozluźniająco na spięte i przemęczone mięśnie.

Rezerwacje na wyłączność (min. 2 osoby)
60 zł / osoba / 1 godz.

tel. +48 608 188 488

BASZTOGRÓD to także doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia 

Planujesz organizację kameralnego przyjęcia firmowego, chrzcin lub urodzin? Basztogród ukryty w leśnej głuszy, z widokiem na Beskid Niski to wyjątkowe miejsce. Organizujemy imprezy okolicznościowe do 30 osób. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji.

BASZTOGRÓD
Nowosielce, ul. Basztowa 1

tel. +48 608 188 488
e-mail: recepcja@basztogrod.pl

www.basztogrod.pl
facebook.com/Basztogrod

Sprawdź naszą ofertę!
Zarezerwuj ruską banię, grotę solną, saunę, jacuzzi
bez konieczności rezerwacji noclegu!

tel. +48 608 188 488

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

12-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook