REKLAMA

RZESZÓW. 11. Ogólnopolski Festiwal “PIOSENKA W MELONIKU”. Trwają zgłoszenia!

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wokalistów z całej Polski do zgłoszenia udziału w 11. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 28 – 29 kwietnia 2023 roku.

Konkurs przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych, a zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł oraz voucher na nagranie singla w ERDEK Studio. Zgłoszenia potrwają do dnia 23 marca 2023 roku.

„Piosenka w Meloniku” to jedyny w Polsce festiwal piosenki łączący tematykę aktorską, filmową i musicalową, który został stworzony w 2011 roku przez Rzeszowski Dom Kultury w następstwie zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie „Dom z Wyższą Kulturą”.

W dotychczasowych dziesięciu edycjach wzięło udział ponad tysiąc uczestników z ponad trzystu miast, a swoją obecność w roli jurorów lub występujących gwiazd zaznaczyli czołowi polscy artyści, tacy jak Robert Janowski, Katarzyna Groniec, Renata Przemyk, Olga Bończyk, Dariusz Kordek, Mieczysław Szcześniak, Robert Rozmus, Michał Szpak, Natasza Urbańska, Magda Steczkowska czy Arek Kłusowski.

REGULAMIN – PIOSENKA W MELONIKU 2023

KARTA ZGŁOSZENIA – PIOSENKA W MELONIKU 2023

źródło: Rzeszowski Dom Kultury

22-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)