REKLAMA

Starcie pseudokibiców. Zamieszki podczas turnieju. Nie żyje jedna osoba

Z KRAJU. Tragiczne wieści dochodzą z Radłowa (powiat tarnowski, województwo małopolskie). Na turnieju piłkarskim grup kibicowskich miało dojść do zamieszek. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Tarnowie w wyniku starcia pseudokibiców życie stracił 40-letni mężczyzna.

Małopolscy policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, jakie wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie w sobotę, 5 sierpnia o godz. 9.30. Zgłoszenie dotyczyło awantury jaka wywołała się w okolicach stadionu w Radłowie.

Na stadionie organizowany był turniej piłkarski grup kibicowskich, organizowany przez kibiców Unii Tarnów. Na obiekcie pojawili się jednak także pseudokibice z przeciwnego klubu i wówczas wywołała się bójka. Policja szacuje iż w zamieszkach mogło brać udział ponad 100 osób. Mówi się, że w starciu pseudokibiców użyte były ostre narzędzia, kije bejsbolowe, race, petardy. 

Życie stracił 40-letni mężczyzna. Jak informuje Polsat News do jego śmieci mogła się przyczynić zapalona raca, która dostał w głowę. Na miejscu trwają czynności prokuratora oraz ekipy dochodzeniowo-śledczej.

Obenge

Zdjęcie poglądowe. Arch. Policji

źródło: oprac red. / Polsat News

 

05-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)