REKLAMA

Walka o miejsce! Przemyscy terytorialsi walczą o oficerskie gwiazdki

W siedzibie Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Zegrzu trwały rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na kurs oficerski dla żołnierzy terytorialnej służby wojskowej. Blisko 200 kandydatów walczy o 90 miejsc na Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Wśród nich: absolwenci zarządzania uczelni zagranicznych, dyrektorzy dużych korporacji, specjaliści IT i nauczyciele i oczywiście przemyscy terytorialsi.

Kandydaci zostaną skierowani na 13-sto miesięczne kursy na AWL prowadzone w trybie stacjonarno – rotacyjnym, w tym 1. miesiąc stacjonarnie, kolejne 11. miesięcy w systemie weekendowym oraz w ostatnim miesiącu dwa tygodnie stacjonarnie, gdzie podejdą do egzaminu oficerskiego

I TY możesz zostać terytorialsem!. Osoby zainteresowane terytorialną służbą wojskową proszone są o kontakt z Szefem Mobilnego Zespołu Rekrutacyjnego 20 PBOT w Przemyślu pod numerem telefonu 501 676 296 lub z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Jarosławiu pod numerem telefonu 261 165 252.

( https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/ )

A już 29 kwietnia startuje m.in. w Przemyślu 3. edycja projektu „TRENUJ z WOJSKIEM”. Na szkolenie można się zapisywać do 28 kwietnia br. u Oficera Sekcji Współpracy Cywilno-Wojskowej 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej Pana kpt. Piotra Kleina pod numerem tel. +48 792 234 150 lub mailowo pod adresem email: piotr.klein@wot.ron.mil.pl – decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona. Sprawdź swoje moźliwości.

DWOT Agrikola 1

DWOT Agrikola 3

DWOT Agrikola 2

Źródło: MON, 20 PBOT.
UM Przemyśl

17-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)