REKLAMA

Wiosenne porządki w Przemyślu

W związku z nadejściem astronomicznej i kalendarzowej wiosny, w Przemyślu rozpoczęło się pozimowe sprzątanie miasta. W najbardziej newralgicznych miejscach pojawili się pracownicy Zakładu Usług Komunalnych. Sprzątają oni nie tylko ulice i skwery, ale także między innymi okolice przystanków autobusowych, w których zazwyczaj gromadzi się najwięcej śmieci.

Na razie są wstępne porządki, które potrwają przez kilka najbliższych dni. W kolejnych dniach wszystkie służby porządkowe podwoją swoje wysiłki, aby Przemyśl mógł rozpocząć nowy sezon turystyczny jako czyste i dbające o swoją estetykę miasto. Akcja sprzątania miasta potrwa do końca kwietnia.

Szanowni Mieszkańcy!

Gdy zima minęła, a śniegi ustąpiły, to spod ich warstwy wyjrzały na światło dzienne całkiem spore sterty odpadów, psich kup i innych śmieci… W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o to, abyśmy wspólnie zadbali o otaczającą nas przestrzeń. Pamiętajmy o tym, że każdy z nas powinien dbać o czystość naszego pięknego nadsańskiego grodu. Dla dobra nas wszystkich…

UM Przemyśl


21-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)