REKLAMA

Wypadki, ranni, pijani kierowcy. Policja podsumowała świąteczny weekend

PODKARPACIE. Za nami świąteczny weekend. Minione trzy dni, na drogach naszego regionu minęły w miarę spokojnie. Nie obyło się bez wypadków, na szczęście żaden z nich nie był tragiczny. Bilans zdarzeń drogowych, do jakich doszło na Podkarpaciu to – 6 wypadków, w których rannych zostało 9 osób. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 21 nietrzeźwych kierowców.
 
0Zd7XZ_1

Okres świąt, to dla policjantów ruchu drogowego czas intensywnej pracy. Podczas trzech świątecznych dni, funkcjonariusze starali się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim podróżującym drogami naszego województwa. Na drogach regionu było więcej policyjnych patroli ruchu drogowego.

Funkcjonariusze reagowali na łamanie prawa przez kierujących, zwłaszcza tych, którzy jeździli niebezpiecznie – zbyt szybko, nieprawidłowo wyprzedzając, czy wymuszając pierwszeństwo. Dokładnej kontroli policjanci poddawali także stan techniczny pojazdu oraz trzeźwość kierowców.

Na podkarpackich drogach w czasie trwania policyjnej akcji „Boże Narodzenie” doszło do 6 wypadków. Rannych zostało 9 osób, nikt nie zginął.

Policjanci zatrzymali 21 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pomimo tego, że wcześniej pili alkohol.

źródło: KWP Rzeszów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

27-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)